Szanowni Państwo!

Dzięki Państwa głosom pełnię zaszczytną funkcję Wójta Gminy Horyniec-Zdrój, a radni z mojego komitetu wyborczego wspierają nasze zamierzenia w Radzie Gminy. To wielkie wyróżnienie i przede wszystkim zobowiązanie i ogromna motywacja do pracy. Współpracuję z bardzo wartościowymi ludźmi, którzy zawsze są otwarci na dialog i wspólne działanie. Dzięki bardzo dobrej współpracy z władzami samorządowymi wszystkich szczebli odmieniliśmy wizerunek naszej gminy Horyniec-Zdrój i chcemy ją zmieniać na jeszcze lepszą.

Gmina Horyniec-Zdrój zdobywa wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach gmin, pozyskując ogromne środki zewnętrzne na inwestycje. Marka Horyniec-Zdrój staje się znana i ceniona nie tylko w województwie podkarpackim, ale i w całej Polsce. Po prostu dotrzymaliśmy i dotrzymamy słowa, bo dotrzymujemy obietnic!

Dziękuję wszystkim, z którymi wspólnie prowadziliśmy kampanię wyborczą, szczególnie kandydatom do rady gminy z KWW Razem Zmieniamy Horyniec i wszystkim kandydatom do Rady Powiatu z naszej gminy. Jestem wdzięczny mieszkańcom naszych miejscowości za udział w spotkaniach wyborczych, bo dzięki nim poznałem wasze najpilniejsze potrzeby. Były one niezwykle motywujące do dalszych starań na rzecz zmian Horyńca i całej gminy w miejsce naszych marzeń.

Wybory samorządowe do wielka szansa dla nas wszystkich abyśmy wspólnie zdecydowali o przyszłości naszej gminy na najbliższe 5 lat. Jeżeli Horyniec-Zdrój jest dla Państwa czymś ważnym to myślicie Państwo tak samo jak ja. Zachęcam wszystkich do udziału w wyborach 21 października.

Back To Top